בחר בקטגוריות המוצר הרצוי
והתחל לעצב באמצעות עורך העיצוב הידידותי שלנו.


כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי
לשביעות רצונך המלאה.
הדפסת גלויות

 

אם בעבר היו לאנשים אוספים מרשימים של גלויות, המספרות כל אחת את סיפורה האישי, כיום המייל והוואטסאפ החליפו אותן כליל. עם זאת, ישנם תפקידים לגלויות, והן עדיין שומרות על רלוונטיות.

 

למעשה, הדפסה על גלויות, מאפשרת למסר האישי לעבור לצד השני, באמצעות קריאייטיב מושך ומעניין. לכן זו דרך מועדפת על אנשים רבים, לשמור על קשר עם בני משפחותיהם, ולשתף אותם בחייהם ובחוויותיהם. זו דרך נפוצה גם אצל מנהלים, לשלוח ברכות לעובדים שלהם. אם מדובר על איחול לפני חג, חופשה או יום הולדת. 

 

 

הדפסה על גלויות, משמשת למטרות שונות ומגוונות, למשל:

  • הזמנה מקורית לאירוע, אם מדובר על שמחה משפחתית כמו חתונה, או על אירוע חברה כמו הרמת כוסית.
  • כרטיס ברכה לרגל השנה החדשה, עם ברכה מנוסחת היטב, ועיצוב מסקרן.
  • גלויה ללקוחות, או ללקוחות פוטנציאליים, עם איחול קריאייטיבי מטעם החברה או החנות.

 

הדפסת גלויות יכולה להתקיים במגוון צורות:

  1. הדפסה באופן עצמאי: רלוונטי כאשר למבקש השירות, יש עיצוב של גלויה משל עצמו. הוא יכול לבצע הדפסת גלויות אונליין, בקלות ובפשטות, דרך אתר בית הדפוס.
  2. הדפסה מתוך מאגר: מתאים אם הלקוח מעדיף הדפסת גלויות בזול. אם אין לו עיצוב משלו, ניתן לחפש במאגר הנתון מראש, ולבחור את העיצוב המתאים.
  3. הדפסת גלויה בעיצוב מוזמן: ניתן גם לקבוע פגישה, ולעצב באופן אישי את הגלויה בסטודיו שבבית הדפוס.

 

שלושת האופציות זמינות בכל עת, כך שכל לקוח יכול לבחור קונספט משלו, להזמנת גלויות מעוצבות להדפסה. חשוב לדעת, בעת הדפסת גלויות, מחיר הגלויה הינו זול במיוחד, לעיתים יותר מכל אופציה שיווקית אחרת. לכן הוא מהווה בחירה מועדפת, בין בעלי העסקים השונים, וכמובן גם אצל אנשים פרטיים.

 

אנו בדפוס הנביאים שמחים להציע לכם את השירות שלנו להזמנת גלויות להדפסה, עם או בלי עיצוב בסטודיו הבית. הגלויות מודפסות ברמת דיוק גבוהה, על נייר איכותי. 

 

אתם כמובן מוזמנים להתייעץ איתנו בכל עת.