כרטיסי ביקור

 

כרטיסי ביקור בירושלים 


כרטיס ביקור הינו מוצר חשוב מאד כרושם ראשוני בו מועבר מסר חד וברור ומשמש כרטיס כניסה שלכם לכל מקום אשר תפנו. למרות פתרונות הטכנולוגיה המתקדמים, כרטיסי הביקור הם בין האמצעים המשמעותיים ביותר לפרסום של כל בית עסק או עצמאי, חברה או ארגון.

אנו בדפוס הנביאים מציעים לכם כרטיסי ביקור איכותיים המודפסים על נייר עבה עם אפשרות ללמינציה כך שבאופן כזה כרטיסי הביקור יישמרו לאורך זמן אצל הלקוחות שלכם, בארנק וישמשו אותם בשעת הצורך לאורך זמן.

כרטיס הביקור הינו המפתח להצלחת עסקים קטנים שרוצים להתפרסם ולהצליח לכן מומלץ להדפיס כרטיסי ביקור בכמות גדולה ולהחזיק אותם בהישג יד כך שניתן לשלוף אותם בכל פעם שיש צורך. כרטיס ביקור יכול לספק פרטים משמעותיים על השירות אותו אדם או חברה מעניקים. באופן זה, יכול הלקוח הפוטנציאלי להיעזר בכרטיס הביקור כאשר הוא נקלע לבעיה לא צפויה ונזקק לעזרא מיידית. אנו בדפוס הנביאים ממליצים למלא כל פרט אפשרי היכול לשמש את הלקוח בעת הצורך.


מגוון עיצובים
באתר שלנו תוכלו למצא כרטיסי ביקור מעוצבים במגוון תחומים וסגנונות, ומה שנשאר זה רק לעדכן את הפרטים הנכונים ולשלוח לנו, אנו בדפוס הנביאים נדאג להדפיס לכם את המוצר הסופי ונשמח לשרת אתכם על מנת שתצליחו בכל שלב. במידה והנכם מעוניינים בעיצוב אישי, לרשותכם מחלקת גרפיקה תוכלו ליצור איתנו קשר בטל: 02-6236388  ואנו נתאם פגישה לעיצוב הכרטיס שלכם, נייעץ בכל שלב שידרש החל מעיצוב הלוגו ועד הפרטים הקטנים. וכל זה על מנת שתצאו מרוצים וכרטיסי הביקור ישיאירו רושם חיובי על לקוחותיכם.

קוד סריקה
QR

במידה והנכם מעוניינים בכרטיסי ביקור מיוחדים וחדישים, ישנה אפשרות להוספה של קוד סריקה ייחודי. לכולנו יש סמארטפונים עם תוכנת סריקה QR . אם תוסיפו את הקוד שלכם תוכלו לאפשר ללקוחות שלכם להכנס אל אתר האינטרנט שלכם בלחיצת כפתור דרך כרטיס הביקור שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לספק לנו את כתובת האתר ואנו נדאג כבר להדפיס לכם כרטיסי ביקור חדשניים.


צרו קשר כבר עכשיו לטלפון מספר 02-6236388 ובררו על המבצעים החמים שלנו עבור הדפסה של כרטיסי ביקור בירושלים.

                     כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי לשביעות רצונך המלאה.