שירותי העתקות והדפסת תוכניות בניה בירושלים

 
דפוס הנביאים הינו
מכון העתקות בעל ניסיון רב ומוניטין של 40 שנה המספק שירותי העתקות ודפוס ברחבי הארץ ללקוחות רבים הן מהמגזר העסקי והן מהמגזר הפרטי. דפוס הנביאים אחד מבתי הדפוס הוותיקים באזור ירושלים המספק שירותי העתקות והדפסה, צילום וסריקת מסמכים ותוכניות בנייה, סריקת מפות, הדפסות בפורמט רחב של עד 160 ס"מ, צילומי צבע ועוד.
 
הדפסת תוכניות בניה
 
הדפסת תוכניות בניה צריכה להיות מדויקת ביותר כדי להיות ראויה לשימוש. הדפסת תוכניות בניה איכותית יכולה להיעשות רק באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ואבזור נכון. לא כל בתי הדפוס יכולים לספק שירותי העתקות והדפסת תוכניות בניה בפרט. לצורך הפקת תוכניות בניה איכותיות, בית דפוס חייב להיות מאובזר במכשור ספציפי המסוגל להדפיס על הדפים הגדולים ובעל יכולת לחתוך את הנייר לממדים המתבקשים. לכן הדפסת תוכניות בניה דורשת ציוד מתוחכם ויקר, וזאת הסיבה לכך שלא כל בתי הדפוס מסוגלים להעניק לכם שירות הדפסת תוכניות בניה וצילום תוכניות בניה
.
 
צילום תוכניות בניה
 
צילום תוכניות בניה חייב להיות מדויק וברור. אצלנו צילום תוכניות בניה מתבצע באמצעות מכונות סריקה המתקדמות והחדשניות בעולם על מנת לבצע את הצילום הדרוש על הצד הטוב ביותר.

הדפסת תוכניות בניה אונליין
 
אין צורך להגיע למשרד החברה, תוכלו לשלוח אלינו את הזמנתכם ישר מהמשרד! כל מה שעליכם לעשות, הוא לפתוח חשבון באתר שלנוwww.haneviim.co.il למלא את הפרטים הנדרשים, להעלות את הקובץ ולשגר אלינו את הזמנתכם. המערכת מאפשרת לכם לעקוב אחר ההזמנה הנוכחית וההזמנות הקודמות. אם ברצונכם לקבל הצעת מחיר להדפסת תוכניות בניה או כל שירות אחר, תוכלו לעשות זאת בקלות על ידי שליחת בקשתכם באמצעות הדואר האלקטרוני.

דפוס הנביאים שוכן במרכז העיר ירושלים ומפעיל מערך שליחים עצמאי באזור ירושלים
לפרטים והזמנות חייגו: 02-6236388