מעטפות בירושלים 
 
מעטפות מודפסות משמשות למיתוג עסקים וחברות. שליחת מכתבים בתוך מעטפה מודפסת מאפשרת לבית העסק ליצור תדמית מקצועית בעיני הלקוח, שכן מסירה של מעטפה לא ממותגת יוצרת את הרושם ההפוך של עסק שלא משקיע ולא מכבד את עצמו, אנחנו כאן בדפוס הנביאים, מביאים לכם מגוון אפשרויות וגדלים של הדפסת מעטפות איכות ושירות גרפיקה מקצועי, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את גודל המעטפה הרצוי וליהנות ממעטפות יוקרתיות שישאירו רושם רב על הלקוחות שלכם!


הדפסת מעטפות

 
מעטפות מודפסות מכילות לרוב את לוגו בית העסק ואת פרטי יצירת הקשר לרבות שם וכתובת בית העסק, ולצורך נוחיות הלקוח נהוג להדפיס גם פרטי יצירת קשר נוספים - מספרי טלפון ופקס, כתובת דואר אלקטרוני, אתר אינטרנט ועוד. פרטים אלו נועדו לנוחיות הלקוח וגם ליצירת תדמית עסקית מקצועית. 
 

מגוון עיצובים

הדפסת מעטפות מתבצעת בצבע אחד או בהדפסה צבעונית. ההדפסה הצבעונית תספק אפקט מרשים יותר ומראה מקצועי ומושקע יותר ותציג באופן נאמן יותר את המיתוג ואת לוגו העסק, ובאופן כללי הדפסה זו מומלצת יותר שכן אפשרויות העיצוב בה רבות יותר, כלומר תוכלו להגיע לעיצוב גרפי מרשים יותר כאשר מדובר בהדפסה בצבע מלא. הדפסה בצבע אחד נועדה לאלו שמעוניינים לחסוך בעלויות ההדפסה, אך לא להתפשר על שליחת מעטפה לא ממותגת ולא מקצועית ללקוח.

כיצד ניתן להזמין?ע
 
אתם מוזמנים להגיע אלינו לבית הדפוס הנמצא ברח' הנביאים 31. אנו נמצאים בבית ארלדן, ומחכים לקריאה שלכם ולהזמנה של הדפסת מעטפות בירושלים והסביבה. אם אתם מעוניינים בהזמנה דחופה, תוכלו להתקשר אלינו ישירות למספר הטלפון 02-6236388 ולמסור את פרטי ההזמנה בטלפון, או להעלות קובץ קיים למערכת ההעלאות האוטומטית שלנו. בכל שאלה או בקשה אנו כאן, כדי לייעץ וכדי לתמוך. אל תהססו לפנות אלינו גם בשאלה הקטנה ביותר, כי אנו מאמינים בשירות אדיב לכל קהל לקוחותינו.ל

צרו קשר כבר עכשיו לטלפון מספר 02-6236388 ובררו על המבצעים החמים שלנו עבור הדפסה של מעטפות בירושלים.

כל המוצרים שלנו מודפסים ברמה גבוהה על נייר איכותי לשביעות רצונך המלאה.